Reflexologie plosky nohou na pohybový aparát

Print

 

REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHY S RELAXAČNÍMI ÚČINKY

 

Reflexologie nohy je nesmírně účinná forma terapeutické masáže chodidel. Naše chodidla totiž představují dokonalou mapu celého těla. Terapií reflexních zón, tedy vytváříme základní předpoklady prevence a léčby mnoha nemocí. Jeho pomocí lze totiž najít skutečné příčiny nemocí či obohatit oslabení orgánů ještě dříve, než nemoc propukne. Stlačováním a hlazením příslušných bodů na chodidle, dokážeme nejen ovlivňovat vnitřní orgány, ale i uvolnit od bolesti, uvolnit nahromaděné napětí, rozproudit tok energie těle a celkově tak navodit pocit uvolnění a dokonalou harmonii. Touto šetrnou a účinnou technikou tedy přispíváme k obnovení tělesné i duševní rovnováhy a aktivujeme přirozené léčebné síly organismu. Reflexní masáž udržuje každého v dobrém fyzickém i psychickém stavu. Je příležitostí, kterou nelze podceňovat a cenným zdrojem duševní pohody.

 

Pomůže každému – od dětí až po seniory a pomáhá nejenom nemocným. Duševní energie těla může být přerušena ,,bloky“, které jí brání v plynulém toku. Důsledkem toho je porucha vnitřního orgánu, jenž kvůli nedostatečnému přísunu energie onemocní. Cílem reflexní masáže je obnovit rovnováhu a tím předejít vzniku nemoci.

 

 REFLEXOLOGIE POMÁHÁ

  • Pročištění těla – detoxikace

  • Zlepšení mízního a krevního oběhu

  • Zmírňuje bolesti

  • Podporuje imunitní systém

  • Podněcuje tělo, aby zapnulo samoléčebné procesy

  • Upravuje menstruační proces a zmírní bolest

  • Odstraní bolesti bederní a krční páteře

  

  Reflexní masáž napomáhá regeneraci a hojení v celém těle. Má preventivníúčinky na bolesti svalů, kloubů, páteře a hlavy.

 

 

  

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE A NOHY 

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo, uvolňuje a prohřívá, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní a estetické.

 

Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby. Parafín pomáhá při zdravotních potížích, kde teplo působí velmi příjemně na ztuhlé svaly, bolavé klouby, změkčují hrubou, popraskanou a suchou kůži na chodidlech. Dále zpevní a ošetří nehty a okolí nehtů. Parafín dobře působí na nervovou soustavu a je tak pro zákazníka velmi příjemnou relaxací.

 

Je vhodný na letní období, kdy všichni chodíme v tzv.  ,,prázdných botách“, kde se pokožka na chodidlech vysušuje a praská. Proto je velmi vhodné vždy po pedikúře nožky zabalit do parafínu, aby se kůže zjemnila, zvláčnila a praskliny se zacelily. Navíc se toto pro nás stává příjemnou relaxací.

 

 

Monday the 18th.