NATURA SIBERICA

Print

 

 

NATURA SIBERICA

  

 

NATURA SIBERICA  je první ruská značka organicky vysoce kvalitní kosmetiky. Tato společnost byla založena roku 1997 a nabízí jedinečnou přírodní kosmetiku založenou na unikátní síle sibiřských bylin.  V současné době společnost používá sibiřské byliny a rostliny pro jejich úžasné vlastnosti v kosmetické sféře.

 

Ruční sklizeň bylin se proto řídí přísnými pravidly určujícími, kdy a za jakých podmínek může být do divokého růstu místních rostlin zasahováno. Zároveň je důraz kladen na co nejvhodnější dobu, kdy konkrétní rostlina-bylina obsahuje nejvyšší koncentraci blahodárných látek. Sibiř, díky jeho extrémním podmínkám, nabízí byliny světové kvality s unikátními vlastnostmi pro zdraví a krásu, jaké je možné jen těžko najít kdekoliv jinde na světě. Pokud chtějí byliny přežít na sibiři, musí si syntetizovat vysoce účinné látky a mají mimořádně antioxidační vlastnosti. Pokud jsou bylinky sklízeny a ořezávány správně, většina rostlin a bylin reaguje na nerušivé prořezání novým růstem. Zásadní význam pro sběr bylinek má jejich konkrétní velikost, věk a čas sklizně, které jsou klíčovými prvky na nejvyšší koncentraci složek, které mají co nejúčinněji chránit zdraví a krásu pokožky. To je důvod, proč jsou všechny byliny, ze sibiřské divoké přírody, používané v našich produktech, sklízené ručně, lidmi domácích sibiřských kmenů a též čas sběru. To jsou klíčové prvky pro nejvyšší koncentraci složek, které mají co nejúčinněji chránit krásu a zdraví naší pokožky.

 

 NATURA SIBERICA  se zavazuje, že bude nakupovat plané sibiřské byliny etickým a zodpovědným způsobem, aby takto přispěla k udržení obživy původních obyvatel Sibiře a ruského dálného východu. Existuje 41 etnických skupin a každá z nich si zachovala svůj vlastní jazyk a jedinečnou kulturu. V některých z těchto skupin už žije méně než 1000 lidí, takže už zbývá třeba jen 540 Aleutů a 276 Tazyovů. Toto je také důvod, proč jsme přesvědčeni, že naše pomoc je zásadní krok pro zachování různých kultur a tradic sibiřských kmenů.  

NATURA SIBERICA  je první a zatím jediná ruská společnost, která je členem prestižní COSMOS-Standard AISBL. COSMOS je nová asociace založená pro certifikaci kosmetických přípravků, která byla v roce 2010 pěti předními expertními organizacemi v oblasti ekologických kosmetických výrobků. Všechny tyto značky na obalech výrobků NATURA SIBERICA nás ubezpečují v tom, že je to opravdu nejvyšší evropská kvalita, jakou si můžeme přát a žádné výrobky NEOBSAHUJÍ parabeny, silikony, syntetické vůně, syntetická barviva, petrochemikálie, minerální oleje, glykol, PEG, SLS, SLES. Moderní formule s nejvyšším obsahem rostlinných složek. Kvalita potvrzena a taky garantována Evropským certifikátem ECO biokosmetiky ICEA. Nejméně 95% složek je rostlinného původu.

 

 

Saturday the 1st.